Збор і вываз буйнагабарытных адходаў (БГА)

Кантэйнерамі адкрытага тыпуЗ тэрыторыі ЖЭСАсобным сектар г.Брэста

Графік збору і вывазу буйнагабарытных адходаў (БГА) кантэйнерам адкрытага тыпу, аб’ёмам 10м³

№ ЖЭС Улица № дома Число месяца
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
ЖЭС 1 Маяковского 6             К К К К К К                                      
ЖЭС 2 наб. Ф.Скорины 16/1             К К К К К К                                      
Карбышева 78             К К К К К К                                      
Карбышева 42             К К К К К К                                      
ЖЭС 3 наб. Ф.Скорины 26             К К К К К К                                      
наб. Ф.Скорины 34                                     К К К К К К              
наб. Ф.Скорины 40/1             К К К К К К                                      
пр-кт Машерова 65                                     К К К К К К              
ЖЭС 5 Молодогвардейская 8 К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К
Московская 320                                     К К К К К К              
ЖЭС 6 Я.Купалы 10                         К К К К К К                          
Высокая 26                         К К К К К К                          
Я. Купалы 16/1 К К К К К К                                                  
Скрипникова 103 К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К
Октябрьская 13 К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К
ЖЭС 7 Московская 346                                     К К К К К К              
Московская 336                                     К К К К К К              
Московская 340                                     К К К К К К              
ЖЭС-8 Красногвардейская 126 К К К К К К                                                  
Мошенского 92 К К К К К К                                                  
ЖЭС 9 Ленинградская  15                                                 К К К К К К К
ЖЭС 10 Кирова 50                         К К К К К К                          
Кирова 129                         К К К К К К                          
ЖЭС 11 Луцкая 6/1                         К К К К К К                          
Луцкая 18                         К К К К К К                          
Волгоградская 3                                                 К К К К К К К
Суворова 112″А”                                                 К К К К К К К
Суворова 99                                                 К К К К К К К
Суворова 83                                                 К К К К К К К
ЖЭС 12 З.Отечества 12 К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К К
ЖЭС 13 Сосновая 52 К К К К К К                                                  
Смирнова 97 К К К К К К                                                  

Умоўныя пазначэнні: К – кантэйнер адкрытага тыпу аб’ёмам 10 м³

Збор і вываз БГА ўжыццяўляецца 1 раз на тыдзень па кожным ЖЭСе паводле спіса адрасоў

Панядзелак
Аўторак
Асяроддзе
Чацвер
Пятніца
Субота
Ускрысенне
ЖЭС 5
ЖЭС 9
ЖЭС 13
ЖЭС 1
ЖЭС 11
ЖЭС 2
ЖЭС 6

ЖЭС 7

ЖЭС 8
ЖЭС 4
ЖЭС 12
ЖЭС 3
ЖЭС 10
 

ЖЭС №1

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 1-га Траўня, 11 Сумешчаная
2 Арджаникидзэ, 37 Сумешчаная
3 9 студзеня, 6 Сумешчаная
4 Савецкая, 19/1 Сумешчаная
5 Савецкая, 28/1 Сумешчаная
6 Пушкінская, 21 Сумешчаная
7 Маякоўскага, 11 Сумешчаная
8 Карбышава, 37 Сумешчаная
9 Камсамольская, 60 Сумешчаная
10 Маякоўскага, 6 Сумешчаная
11 К. Маркса, 27 ДМР
12 К. Маркса, 22 Сумешчаная
13 К. Маркса, 2 Сумешчаная
14 Гогаля, 32 Сумешчаная
15 Леніна, 4 Сумешчаная
16 Леванеўскага, 31 ДМР
17 Чкалава, 17 Сумешчаная
18 Чапаева, 10 ДМР
19 ГОБК, 21 Сумешчаная
20 ГОБК, 31 Сумешчаная
21 ГОБК, 26 Сумешчаная
22 1-ы Заходні тупік, 4 ТКА
23 2-і Заходні тупік, 13 Сумешчаная
24 ГОБК, 76 Сумешчаная
25 ГОБК, 72 Сумешчаная
26 ГОБК, 68 Сумешчаная
27 ГОБК, 56 ДМР
28 ГОБК, 46/1 Сумешчаная
29 о. Шпітальны, 281 ТКА
30 Зубачова, 17 Сумешчаная
 
ЖЭС №2

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Б. Касманаўтаў, 49/51 ДМР
Сумешчаная
2 Б. Касманаўтаў, 63 ДМР
3 Б. Касманаўтаў, 99 ДМР
Сумешчаная
4 Будзёнага, 40 Сумешчаная
ДМР
5 Карбышава, 98 ДМР
6 Карбышава, 78 Сумешчаная
7 Карбышава, 65 ТКА
Карбышава, 65А ТКА
8 Карбышава, 42 Сумешчаная
9 Куйбышава, 40 ДМР
10 Куйбышава, 90 Сумешчаная
11 Гогаля, 80 Сумешчаная
12 Гогаля, 78 ДМР
13 Гогаля, 76 ДМР
14 Гогаля, 72 Сумешчаная
15 Гогаля, 68 Сумешчаная
16 Гогаля, 59 Сумешчаная
17 Савецкая, 56 Сумешчаная
18 Савецкая, 70/1 Сумешчаная
19 Маякоўскага, 49 ДМР
20 Машэрава, 72 Сумешчаная
21 Машэрава, 23 Сумешчаная
22 Машэрава, 39 Сумешчаная
23 наб. Ф. Скорыны, 6 Сумешчаная
наб. Ф. Скорыны, 6 ДМР
24 наб. Ф. Скорыны, 16/1 Сумешчаная
25 Савецкая, 128 Сумешчаная
 
ЖЭС №3

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Кірава, 116 ДМР
2 Машэрава, 53 Сумешчаная
3 Машэрава, 57/1 ТКА
ДМР
4 Машэрава, 65 Сумешчаная
5 МОПРа, 10/2 ДМР
6 МОПРа, 12 ДМР
7 Чырванасцяжная, 7 Сумешчаная
8 наб. Ф. Скорыны, 26 Сумешчаная
9 наб. Ф. Скорыны, 28 ДМР
10 наб. Ф. Скорыны, 30 Сумешчаная
ДМР
11 наб. Ф. Скорыны, 32 ДМР
12 наб. Ф. Скорыны, 34 Сумешчаная
  наб. Ф. Скорыны, 40 ДМР
13 наб. Ф. Скорыны, 40/1 ТКА
ДМР
 
ЖЭС №4

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 17-га Верасня, 11 Сумешчаная
2 Савецкая, 89 Сумешчаная
3 Соў. Памежнікаў, 30 Сумешчаная
4 Свярдлова, 6 Сумешчаная
5 К. Маркса, 77 Сумешчаная
6 К.Маркса, 60/1 Сумешчаная
7 Савецкая, 59 Сумешчаная
8 Інтэрнацыянальная, 7 Сумешчаная
9 Інтэрнацыянальная, 23 Сумешчаная
10 Леніна, 86 Сумешчаная
11 Машэрава, 11 Сумешчаная
12 Леніна, 35 Сумешчаная
13 В. Харужай, 3 Сумешчаная
14 Вароўскага, 15 Сумешчаная
15 Вароўскага, 29 Сумешчаная
16 Леніна, 25 ТКА
17 Леніна, 48 Сумешчаная
18 Наганава, 20 Сумешчаная
19 Камуністычная, 3 Сумешчаная
 
ЖЭС №5

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Маладагвардзейская, 3 Сумешчаная
2 Маладагвардзейская, 4 Сумешчаная
3 Маладагвардзейская, 7 Сумешчаная
4 Маладагвардзейская, 8 Сумешчаная
5 Маладагвардзейская, 13 Сумешчаная
6 Партызанскі, 10 ДМР
7 Партызанскі, 12 ДМР
8 Партызанскі, 14 ДМР
9 Партызанскі, 20/2 Сумешчаная
10 Партызанскі, 20/3 Сумешчаная
11 Партызанскі, 24 ДМР
Сумешчаная
12 Партызанскі, 24/2 ДМР
13 Маскоўская, 318 ДМР
14 Маскоўская, 320 ДМР
15 Маскоўская, 326 ДМР
16 Маскоўская, 328/1 Сумешчаная
17 Маскоўская, 267/1 Сумешчаная
18 Соў. Канстытуцыі, 3 Сумешчаная
19 Соў. Канстытуцыі, 7 ДМР
20 Соў. Канстытуцыі, 7/1 Сумешчаная
21 Соў. Канстытуцыі, 9 ДМР
22 Соў. Канстытуцыі, 21/1 Сумешчаная
23 Крывашэіна, 3 Сумешчаная
24 Крывашэіна, 11 Сумешчаная
25 Крывашэіна, 11/1 Сумешчаная
26 Я. Купалы, 108/1 Сумешчаная
 
ЖЭС №6

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Кастрычніцкая, 13 Сумешчаная
2 Кастрычніцкая, 35 Сумешчаная
3 Я. Купалы, 74 ДМР
4 Я. Купалы, 10 Сумешчаная
5 Я. Купалы, 18 Сумешчаная
6 Я. Купалы, 26 Сумешчаная
7 Я. Купалы, 4 Сумешчаная
8 Скрыпнікава, 103/1 Сумешчаная
9 Скрыпнікава, 107 Сумешчаная
10 Скрыпнікава, 91 Сумешчаная
11 Скрыпнікава, 117 Сумешчаная
12 Піянерская, 44 Сумешчаная
13 Піянерская, 36 Сумешчаная
14 Піянерская, 77 Сумешчаная
15 Сікорскага, 82 Сумешчаная
16 Вішнёвая, 28 Сумешчаная
17 Вольная, 20 Сумешчаная
18 Высокая, 26 Сумешчаная
19 Кіеўская, 97 Сумешчаная
20 Маскоўская, 176 Сумешчаная
21 пре. 3-і Завадскі, 7 Сумешчаная
22 пер. 2-і Мінскі, 9 ТКА 
23 Калініна, 27/1 ТКА 
 
ЖЭС №7

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Гаўрылава, 17 ДМР
2 Гарадзенская, 4/1 ДМР
3 Маскоўская, 386 ДМР
4 Маскоўская, 348/1 ДМР
5 Маскоўская, 348 ДМР
6 Маскоўская, 346 ДМР
7 Маскоўская, 346/2 ДМР
ТКА
8 Маскоўская, 344/3 Сумешчаная
9 Маскоўская, 344 Сумешчаная
10 Маскоўская, 342/5 ДМР
11 Маскоўская, 342/6 ДМР
12 Маскоўская, 342/9 ЖБК
13 Маскоўская, 340/2 Сумешчаная
ДМР
14 Маскоўская, 340/1 ЖБК
15 Маскоўская, 340 ДМР
16 Маскоўская, 338 ДМР
ДМР
17 Маскоўская, 338/1 ТКА
ДМР
18 Маскоўская, 336/3 ДМР
19 Маскоўская, 336/4 ТКА
ДМР
20 Маскоўская, 336/5 Сумешчаная
21 Арлоўская, 27 ДМР
22 Арлоўская, 29 ДМР
23 Арлоўская, 53 ДМР
24 Арлоўская, 49 ДМР
25 Арлоўская, 51 ДМР
26 Арлоўская, 55 ДМР
27 Арлоўская, 61 ДМР
28 Арлоўская, 71 ДМР
29 Арлоўская, 73 ДМР
 
ЖЭС №8

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Адамкоўская, 58 Сумешчаная
2 Адамкоўская, 46 Сумешчаная
3 Прыгарадная, 30 Сумешчаная
4 Задарожная, 1 ТКА
5 Прыгарадная, 6 ТКА
6 Бр. Дывізій, 12 Сумешчаная
7 Бр. Дывізій, 17 Сумешчаная
8 Бр. Дывізій, 27 Сумешчаная
9 Кіжаватава, 10 Сумешчаная
10 Кіжаватава, 24/1 Сумешчаная
11 Чырвонагвардзейская, 2 Сумешчаная
12 Карасёва, 96 Сумешчаная
13 Рэспубліканская, 88 ДМР
14 Асіпенка, 19 Сумешчаная
15 Асіпенка, 31 Сумешчаная
16 Асіпенка, 30 Сумешчаная
17 Чырвонагвардзейская, 85 Сумешчаная
18 Чырвонагвардзейская, 90 Сумешчаная
19 Фарцечная, 21/1 Сумешчаная
20 Шашэйная, 1 Сумешчаная
21 Шашэйная, 9 Сумешчаная
22 Шашэйная, 14/1 Сумешчаная
23 Беразоўская, 5 Сумешчаная
24 Машэнскага, 94 Сумешчаная
25 Машэнскага, 92 Сумешчаная
26 Машэнскага, 84 Сумешчаная
27 Машэнскага, 78 Сумешчаная
28 Машэнскага, 100 жэс
29 Машэнскага, 100 А жэс
30 Гарадская, 93 ТКА
31 Чырвонагвардзейская, 126 Сумешчаная
32 Чырвонагвардзейская, 118 Сумешчаная
33 Чырвонагвардзейская, 119/1 ДМР
34 Чырвонагвардзейская, 119 Сумешчаная
35 Чырвонагвардзейская, 113/1 Сумешчаная
36 Чырвонагвардзейская, 97/1 Сумешчаная
37 Фарцечная, 152а Сумешчаная
 
ЖЭС №9

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Гаўрылава, 18/1 ДМР
2 Гаўрылава, 20 ДМР
3 Гаўрылава, 27 ДМР
4 Гаўрылава, 23 ДМР
5 Гаўрылава, 26 ДМР
6 Гаўрылава, 28 ДМР
7 Гаўрылава, 29 ДМР
8 Гарадзенская, 38 ДМР
9 Гарадзенская, 48/1 ДМР
10 Гарадзенская, 50 ДМР
11 Гарадзенская, 26 Сумешчаная
12 Ленінградская, 1 ДМР
ДМР
13 Ленінградская, 9 ДМР
14 Ленінградская, 17 ДМР
ДМР
15 Ленінградская, 27 ДМР
16 Ленінградская, 31 Сумешчаная
17 Ленінградская, 45 ДМР
18 Ленінградская, 47 Сумешчаная
19 Ленінградская, 5 ДМР
20 Ленінградская, 1/2 Сумешчаная
21 Ленінградская, 15 Сумешчаная
22 Арлоўская, 14а ДМР
23 Арлоўская, 14бы ДМР
24 Арлоўская, 14д ДМР
25 Арлоўская, 18 ДМР
26 Арлоўская, 28бы ДМР
27 Арлоўская, 28а ДМР
28 Арлоўская, 32 ДМР
29 Арлоўская, 42 ДМР
30 Арлоўская, 8 ДМР
31 Арлоўская, 34 ДМР
32 Арлоўская, 36 ДМР
33 Арлоўская, 40 ДМР
34 Арлоўская, 44 ДМР
35 Арлоўская, 12 Сумешчаная
36 Арлоўская, 46 Сумешчаная
37 Арлоўская, 52 ДМР
38 Арлоўская, 54 ДМР
39 Партызанскі, 11а ДМР
40 Партызанскі, 11бы ДМР
41 Партызанскі, 11г ДМР
42 Партызанскі, 19а ДМР
43 Партызанскі, 19бы ДМР
45 Партызанскі, 19г ДМР
46 Партызанскі, 21а ДМР
47 Партызанскі, 21бы ДМР
48 Партызанскі, 21г ДМР
 
ЖЭС №10

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Б. Касманаўтаў, 120 Сумешчаная
ДМР
2 Кірава, 15 Сумешчаная
3 Кірава, 129 Сумешчаная
4 Кірава, 16 ДМР
5 Кірава, 37 Сумешчаная
6 Кірава, 40 Сумешчаная
7 Кірава, 50 Сумешчаная
8 Кірава, 91 Сумешчаная
9 Машэрава, 86 Сумешчаная
10 Машэрава, 80 ДМР
11 Гогаля, 73 Сумешчаная
12 Горкага, 4 Сумешчаная
13 Мянжынская, 12/1 Сумешчаная
14 Мянжынскага, 16 Сумешчаная
15 Мянжынскага, 30 Сумешчаная
16 Папаніна, 6 Сумешчаная
17 Пушкінская, 59 Сумешчаная
18 Пушкінская, 80 Сумешчаная
19 Пушкінская, 82 Сумешчаная
20 Халтурына, 2 Сумешчаная
 
ЖЭС №11

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Кастр. рэвалюцыі, 3 ДМР
2 Кастр. рэвалюцыі, 7 ДМР
3 Кастр. рэвалюцыі, 9 ДМР
4 Кастр. рэвалюцыі, 17 ДМР
5 Кастр. рэвалюцыі, 19 ДМР
6 Кастр. рэвалюцыі, 23 ДМР
7 Кастр. рэвалюцыі, 25 ДМР
8 Кастр. рэвалюцыі, 31 ДМР
9 Кастр. рэвалюцыі, 33 ДМР
10 Кастр. рэвалюцыі, 35 ДМР
11 Кастр. рэвалюцыі, 37 ДМР
12 Валгаградская, 44 ДМР
13 Валгаградская, 28 ДМР
14 Валгаградская, 22 ДМР
15 Валгаградская, 9 Сумешчаная
16 Валгаградская, 12 ДМР
17 Валгаградская, 14 ДМР
18 Луцкая, 18 ДМР
19 Луцкая, 8 ДМР
20 Луцкая, 37 ДМР
21 Луцкая 4 ДМР
22 Луцкая 14 ДМР
23 Луцкая 16 ДМР
24 Луцкая 32 ДМР
25 Луцкая 36 ДМР
26 Луцкая 50 ДМР
27 Луцкая 52 ДМР
28 Луцкая 65 Сумешчаная
29 Луцкая 71 Сумешчаная
30 Суворава, 110 ДМР
31 Суворава, 106 ДМР
32 Ясянёвая, 8 ДМР
33 Ясянёвая, 10/1 ДМР
34 Суворава, 95 ДМР
35 Суворава, 89 ДМР
36 Суворава, 83 Сумешчаная
37 Суворава, 79 ДМР
38 Суворава, 75 Сумешчаная
39 Суворава, 67 Сумешчаная
40 Суворава, 59 Сумешчаная
41 Суворава, 96/2а Сумешчаная
42 28 ліпеня, 45 ДМР
43 28 ліпеня, 1А ДМР
44 28 ліпеня, 1У ДМР
45 28-га ліпеня 3Г ДМР
46 28-га ліпеня 3А ДМР
47 28-га ліпеня 29 ДМР
ЖЭС №12

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Вулькаўская, 58 Сумешчаная
2 Вулькаўская 65 ДМР
3 Вулькаўская, 69 ДМР
4 Вулькаўская, 102 Сумешчаная
5 Вулькаўская, 108/1 ДМР
6 Вулькаўская, 120 ДМР
7 Вулькаўская, 122 ДМР
8 Жукава, 7/1 ДМР
9 Сяброўская, 105 ДМР
10 Сяброўская, 115 ДМР
11 Сяброўская, 63/1 ДМР
12 Калесніка, 10 ДМР
13 пер. Жукава, 6 Сумешчаная
14 Жукава, 7/1 ДМР
15 Жукава, 16 Сумешчаная
16 Жукава, 19 Сумешчаная
17 З. Бацькаўшчыны, 3 Сумешчаная
18 З. Бацькаўшчыны, 12 Сумешчаная
19 Цагляная, 18 Сумешчаная
20 Цагляная, 4/1 Сумешчаная
21 Ракітная, 20/5 Сумешчаная
22 Ракасоўскага, 7 Сумешчаная
23 Рабінавая, 1 ДМР
24 Рабінавая, 6 ДМР
25 Рабінавая, 7 ДМР
26 Рабінавая, 19 ДМР
27 Рабінавая, 27 ДМР
28 Рабінавая, 35 ДМР
29 Звеставальнага, 2 Сумешчаная
30 Грыбаедава, 5 Сумешчаная
31 Грыбаедава, 9 Сумешчаная
32 Грыбаедава, 21 ДМР
33 Сумешчаная
34 Махновіча, 19 Сумешчаная
35 Махновіча, 26 Сумешчаная
36 Варшаўская шаша, 15 ДМР
37 Варшаўская шаша, 39 Сумешчаная
38 Экельчыка, 3 Сумешчаная
39 Экельчыка, 5 Сумешчаная
40 Экельчыка, 7 Сумешчаная
41 Экельчыка, 11 Сумешчаная
42 Марозава, 11 Сумешчаная
43 Сальнікава, 2 ДМР
44 Сальнікава, 6 ДМР
45 Сальнікава, 10 ДМР
46 Сальнікава, 18 ДМР
47 Сальнікава, 20 ДМР
48 Сальнікава, 26 ДМР
49 Крыштафовіча, 2 ДМР
50 Крыштафовіча, 4 ДМР
51 Крыштафовіча, 8 ДМР
52 Крыштафовіча, 14 ДМР
53 Крыштафовіча, 18 ДМР
 
ЖЭС №13

Спіс адрасоў па аб’ездзе кантэйнерных пляцовак для збору і вывазу БГА

 

№ п/п Адрас пляцоўкі Тып пляцоўкі
1 Дуброўская, 9 Сумешчаная
2 Дуброўская, 17/1 Сумешчаная
3 Дуброўская, 29 Сумешчаная
4 Дуброўская, 26/1 Сумешчаная
5 Дуброўская, 20/1 Сумешчаная
6 Хваёвая, 50/1 Сумешчаная
7 Хваёвая, 52 Сумешчаная
8 Дуброўская, 10/1 Сумешчаная
9 Беларуская, 70/1 ТКА
10 Гародная, 5 Сумешчаная
11 Л. Рабцава, 27/4 общ
12 Л. Рабцава, 48 а ДМР
13 Л. Рабцава, 50 ДМР
14 Л. Рабцава, 52 а ДМР
15 Л. Рабцава, 94/1 ТКА
16 Л. Рабцава, 100 Сумешчаная
17 Л. Рабцава, 108 Сумешчаная
18 Дворнікава, 83/1 Сумешчаная
19 Баўманская, 19 Сумешчаная
20 Сонечная, 86/1 Сумешчаная
21 Смірнова, 99/1 Сумешчаная
22 Смірнова, 101/1 Сумешчаная
23 Смірнова, 97 Сумешчаная
24 Рэчыцкая, 55 ТКА
25 Смірнова, 65 Сумешчаная
26 Смірнова, 19 ТКА
27 Смірнова, 27 Сумешчаная
28 Смірнова, 23/1 ДМР
29 Смірнова, 25/2 ДМР
30 Смірнова, 27/2 Сумешчаная
31 Смірнова, 60/1 ТКА
32 Мічурына, 52 ДМР

Графік
збору і вывазу буйнагабарытных адходаў (БГА) ад насельніцтва, што жыве ў асобным сектары г. Брэста

 

Збор і вываз буйнагабарытных адходаў вырабляцца шляхам падачы папярэдніх заяў на КВУП “Брэсцкі смеццеперапрацоўчы завод” па тэлефоне: 8(0162) 59-21-95

 

№ п/п Мікрараён Дзень тыдня
1 Плоска 1-ы панядзелак месяца
2 Бярозаўка 1-ы аўторак месяца
3 Граеўка 1-е серада месяца
4 Казловічы 1-ы чацвер месяца
5 Рэчыца 1-я пятніца месяца
6 Дуброўка 1-я субота месяца
7 Багданчука, Задворцы 1-я нядзеля
8 Кіеўка 3-і панядзелак месяца
9 Чырвоны двор 3-і аўторак месяца
10 Пугачоўка  3-е серада месяца
11 Вулька, Валынка 3-і чацвер месяца
12 Аркадзя, Бярнады,  Гершан, Міцькі  3-я пятніца месяца
13 Паўднёвы 3-я субота месяца
14 Вычулкі, Сцімава, Ямава 3-я нядзеля месяца