Даўжнікі за зварот з цвёрдымі камунальнымі адкідамі(юр. асобы)

Па стане на 31.10.2020

Ваенны камісарыят Брэсцкай вобласці
Вайсковая часць 92504
Вайсковая часць 97069
Дзяржаўнае прадпрыемства “Брэсцкі абласны цэнтр падтрымкі спорту”
ГУ “Брэсцкая абласная дзяржаўная інспекцыя па насенняводству, каранціну і ахове раслін”
ГУ “Брэсцкі тэатр лялек”
ДУА “Брэсцкі абласны цэнтр турызму і краязнаўства дзяцей і моладзі”
ГУПИП “Інстытут Брэстбудпраект”
ГГУ Кіраўніцтва справамі Прэзідэнта Рэспублікі БЕЛАРУСЬ
ЖПК № 27 Ленінскага раёна г. Брэста
ЖБВК № 284 г. Брэста
ЗАТ “Брэст-Оптимал”
ЗАТ “Брэст-ОПТИМАЛ-СЭЗ”
ЗАТ “Універсам” Цэнтральны ”
Індывідуальны прадпрымальнік Аксютик Сяргей Аляксандравіч
Індывідуальны прадпрымальнік Артихович Юлія
Індывідуальны прадпрымальнік Бельскі Аляксандр Аляксандравіч
Індывідуальны прадпрымальнік Вепшковский Пётр
Індывідуальны прадпрымальнік Крумкач ​​Мікалай
Індывідуальны прадпрымальнік Галаўко Вольга
Індывідуальны прадпрымальнік Гоман Руслан Рыгоравіч
Індывідуальны прадпрымальнік Гаршчарук Алена Уладзіміраўна
Індывідуальны прадпрымальнік Давідзюк Аксана
Індывідуальны прадпрымальнік Казімірчык Юрый Васільевіч
Індывідуальны прадпрымальнік Карабко Тамара Вітальеўна
Індывідуальны прадпрымальнік Акаронка Святлана
Індывідуальны прадпрымальнік Пахальчук Кацярына
Індывідуальны прадпрымальнік Плечко Павел
Індывідуальны прадпрымальнік Патапчук Сяргей
Індывідуальны прадпрымальнік Путинцева Наталля Леанідаўна
Індывідуальны прадпрымальнік Разумейчик Антон
Індывідуальны прадпрымальнік Рожковец Ілля Аляксандравіч
Індывідуальны прадпрымальнік Раманюк Наталля
Індывідуальны прадпрымальнік Свитюк Віктар
Індывідуальны прадпрымальнік Стасевіч Сяргей
Індывідуальны прадпрымальнік Талалуева Каханне
Індывідуальны прадпрымальнік Татарчук Анатоль Міхайлавіч
Індывідуальны прадпрымальнік Шалоник Сяргей Уладзіміравіч
Індывідуальны прадпрымальнік Шастакоў Станіслаў
Індывідуальны прадпрымальнік Якубік Іван
Замежнае ўнітарнае прадпрыемства “МК Промтехника”
ЗТАА “ПерфектПласт”
ЗТАА “ПоликастПлюс”
ЗП “Дынга-Рос” ТАА
ІП ЗАТ “БЕЛС”
Камандаванне ВПС і войскаў СПА
КУП “Брестгорремстройтрест”
КУП “Брэсцкае спецпрадпрыемства”
КФХ “Бярозка”
КФХ “Янгагро”
Малаховская Людміла Валер’еўна
Маскоўскі (г.Брэста) аддзел Дэпартамента аховы МУС РБ
МУЭС-6 філіяла “Міжгародняя сувязь” РУП “Белтэлекам”
ААТ “Белсантэхмантаж-2” філіял “Завод Сантехдеталь”
ААТ “Брестодежда”
ААТ “Брестрайбытсервис”
ААТ “Брэстсельмаш”
ААТ “Брэсцкая ПМК №1”
ААТ “Брэсцкі аўтобусны парк”
ААТ “Брэсцкі КСМ”
ААТ “Брэсцкі райаграсэрвіс”
ААТ “Брэсцкі электралямпавы завод”
ААТ “Брэсцкае піва”
ААТ “Брэсцкае пчалярства”
ААТ “Брестторгреклама”
ААТ “Віцебскі лікёра-гарэлачны завод” Прыдзвінне ”
ААТ “Жабінкаўскі камбікормавы завод”
ААТ “Жабінкаўскі”
ААТ “Дываны Брэста”
ААТ “Чырвоны Мазыранін”
ААТ “Арэпічы”
ААТ “Астрамечава”
ААТ “Племзавод Мухавец”
ААТ “Трансбуг”
ААТ “Хмелева”
ТДА “БММТ” Спадарожнік ”
ТДА “Вестри”
ТДА “Накцюрн”
ТДА “ПКФ Пульсон”
ТДА “Полі-Сэрвіс”
ТДА “ТРАНС-ЕВКО”
ТДА “фаркопа”
ГА “Футбольны клуб” Дынама-Брэст ”
ГА Боско “Хваран”
ТАА “Аўтаматызацыя Робататэхніка Машынабудаванне”
ТАА “АГБАС”
ТАА “Айтадор-Бэйкер”
ТАА “Аль та”
ТАА “Амави”
ТАА “АмигоБрест”
ТАА “Антикорпром”
ТАА “АрвисКомпани”
ТАА “Баллавр”
ТАА “БелБерестХим”
ТАА “БелМиксТорг”
ТАА “БелПаренти”
ТАА “Белпрок Буд Груп”
ТАА “Белтрансконсалт”
ТАА “Белы Вецер Утульнасці”
ТАА “Брэст-Вест”
ТАА “Буг Транс Кантыненталь”
ТАА “Бургер КлубБел”
ТАА “ВДС”
ТАА “Вектра”
ТАА “Велнес акваторыя”
ТАА “Вермикулитная кампанія”
ТАА “ВЕСТПРОФИТ”
ТАА “ВИТАВАС”
ТАА “ВК-Стоўн”
ТАА “Смачна і лёгка”
ТАА “Смакавыя рэцэптары”
ТАА “ўкараняльнага прадпрыемства Альтэрнатыва”
ТАА “Вольт Плюс”
ТАА “ВэстФишИнвест”
ТАА “Галерэя Пролиско”
ТАА “Гама рытэйл”
ТАА “ГарниРитейл”
ТАА “ГезитБрест”
ТАА “ГолПолТорг”
ТАА “ГрандМанар”
ТАА “Гранитас”
ТАА “Грыбны Рай”
ТАА “Груп Блю Скай”
ТАА “Рухавік”
ТАА “ДиланаВИП”
ТАА «Дынама Праграм Брэст”
ТАА “ДП Интерпрайзис”
ТАА “ДрайвАВ”
ТАА “Дюнер”
ТАА “Завод АллуАр”
ТАА “ЗапАвтоТорг”
ТАА “Дойлід”
ТАА “ИВАРДРестГрупп”
ТАА “ИВАРИС і К”
ТАА “ИнгварБел”
ТАА “Камена-Усход”
ТАА “Камион Мотарс”
ТАА “Квадранс”
ТАА “КВЭсиз”
ТАА “Камета мотарс”
ТАА “Канстанта-Брэст”
ТАА “Кравіра і К”
ТАА “Крэнбери”
ТАА “ЛаВелаХеппи”
ТАА “Лавінія Вединг”
ТАА “Лагуна-Янтарная”
ТАА “Лазурис Бай”
ТАА “ЛенТаСтиль”
ТАА “Лінія Л”
ТАА “Люссиль”
ТАА “ЛЮШе”
ТАА “МахАвтоМоторс”
ТАА “Міа-Сэрвіс”
ТАА “МирГрад”
ТАА “Мирдадагрупп”
ТАА “Модны дом Шисловского”
ТАА “МурьянГрупп”
ТАА “Нанекс Пра”
ТАА «Не бядуй”
ТАА “Нивард”
ТАА “Нінэль-студыя”
ТАА “НоваКрок”
ТАА “Навацыо”
ТАА “ОланЦентр”
ТАА “ПитиЛайнс”
ТАА “Прадрошель”
ТАА “Прэм’ер Маркет”
ТАА “Продуком”
ТАА “Промтехмаш”
ТАА “ПрофиСэйлз”
ТАА “Ремавтоснаб”
ТАА “Руславия”
ТАА “СаООМиПлюс”
ТАА “Скрит”
ТАА “Сладонеж і Ко”
ТАА “Стэла”
ТАА “СТА Поўнач”
ТАА “СтройПартнер”
ТАА “Талан”
ТАА “Талент”
ТАА “Телвел Індастры Брэст”
ТАА “ТрэйдТайлПлюс”
ТАА “Універсал-Люкс”
ТАА “УрартуГрупп”
ТАА “УспехТранс”
ТАА “Факторстрой”
ТАА “Фірн”
ТАА “ЦентрХоллПлюс”
ТАА “Швейная традыцыя”
ТАА “Элсі ВАИКИКИ Рытэйл Бел”
ТАА “Ювалар Плюс”
ТАА “ЮКОСВЕР”
Аддзел па адукацыі Брэсцкага райвыканкама
ВКУП “Камунальнік”
ПМК-55 УП “Брестводстрой”
РУП “Брэсцкая фабрыка сувеніраў« Славянка »
РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел. Ж.д.” Брэсцкая дыстанцыя сігналізацыі і сувязі
РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел. Ж.д.” Жабінкаўская дыстанцыя шляху ”
РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел.ж.д.” Брэсцкі вагонны ўчастак
РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел.ж.д.” Культурна-спартыўны цэнтр
РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел.ж.д.” аздараўленчы цэнтр
Садоўніцкае таварыства “Бярозка СТ8”
Садоўніцкае таварыства “Бярозавы гай 395”
Садоўніцкае таварыства “Крыніца Мотыкальского”
Садоўніцкае таварыства “Лясное-89”
Садоўніцкае таварыства “Сірэна-1989”
Садоўніцкае таварыства МПМК-5 “Малютка”
СІЗА № 7 кіравання ДВП МУС па Брэсцкай вобласці
СТАА “Баўма-Брэст”
СТАА “Златка”
СТАА “Першая шакаладная кампанія”
СТАА “Старфуд”
СП “Каспол” ТАА
СУ-711 ААТ “Будтрэст № 7”
Таварыства ўласнікаў “Усход-6”
Таварыства ўласнікаў “Гогаля 84”
Таварыства ўласнікаў “Гогаля 86 у г. Брэсце”
Таварыства ўласнікаў “Кар’ерная 10 А г. Брэста”
Таварыства ўласнікаў “Махнавічы 37”
Таварыства ўласнікаў “Махнавічы 53”
Таварыства ўласнікаў “Марозава 25”
Таварыства ўласнікаў “Маскоўская 251”
Таварыства ўласнікаў “Маскоўская, 245”
Таварыства ўласнікаў “Маскоўская, 253”
Таварыства ўласнікаў “РИВЕРХАУС”
Таварыства ўласнікаў “Халтурына, 2/1 г.Брэста”
Гандлёвае ўнітарнае прадпрыемства “Брэсцкая міжраённая гандлёвая база”
ТПУЧП “ИГУР”
УЗ “Брэсцкая стаматалагічная паліклініка”
УАЗ “Брэсцкая цэнтральная гарадская бальніца”
Ўнітарнае прадпрыемства “Бресттурист”
Ўнітарнае прадпрыемства “Будаўніча-мантажнае ўпраўленне” УЗДЫМ ”
УА “Брэсцкі дзяржаўны ліцэй чыгуначнага транспарту”
УА “Брэсцкі дзяржаўны прафесійны ліцэй лёгкай прамысловасці”
УП “Белаазёрску ДСПМК-26”
УП “Брэсцкая ПМК-6”
УП “Брэсцкая СПМК-132”
УП “Брэсцкая СПМК-15”
УП “Брэсцкая СПМК-9”
УП “Джерза”
УП “Кліч”
УП “СеВаШ-Транс”
Упраўленне Следчага камітэта Рэспублікі Беларусь па Брэсцкай вобласці
Упраўленне спецыяльных работ у г. Брэсце ААТ “Будкомплекс”
УПУП “Брэсцкая абласная аўтамабільная школа” ГА “БОАМЛ”
Установа “Брэсцкая абласная арганізацыйная структура” РДГА “БТПР”
Установа “Брэсцкае абласное ўпраўленне МНС Рэспублікі Беларусь”
УЧТПП “ПВплюс”
Фермерская гаспадарка “ЯКВИЛ”
Філіял “Брэсцкі гортопсбыт” БОУП “Упраўленне ЖКГ”
Філіял “ПМК № 26” ААТ “Палессежылбуд”
Філіял “ПМК № 82” ААТ “Палессежылбуд”
Філіял “Будаўніча-мантажны цягнік № 294” ААТ “Трэст Белтрансстрой”
Філіял “СУ № 158” ААТ “Будаўнічы трэст № 8”
Філіял “УПТК ААТ” Будаўнічы трэст № 8 ”
Філіял № 1 НТООО “Сувязьінфармсэрвіс” ў г. Брэсце
Філіял КУП “Брэстаблдарбуд” Жабінкаўскі ДРБУ № 103
Філіял РГУП “Беларускае рачное параходства” рачны порт Брэст
Філіял РУП “Брэсцкае аддзяленне Бел.ж.д.” ДС Брэст-Усх.
Цэнтр павышэння кваліфікацыі кіруючых работнікаў і спецыялістаў Брэсцкага обсельхозпрода
Цэнтр падрыхтоўкі, павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі рабочых
Прыватнае прадпрыемства “АвтоЛан”
Прыватнае прадпрыемства “Айрын плюс”
Прыватнае прадпрыемства “АЛЛАРА-фэшн”
Прыватнае прадпрыемства “Андрушчанка Трэйд”
Прыватнае прадпрыемства “Артрейбторг”
Прыватнае прадпрыемства “Аспирэйшн”
Прыватнае прадпрыемства “БарБаркас”
Прыватнае прадпрыемства “БЕЛЕМТОРГ”
Прыватнае прадпрыемства “БелстройКомфорт”
Прыватнае прадпрыемства “БигМит”
Прыватнае прадпрыемства “Бруна Бона”
Прыватнае прадпрыемства “Данарт”
Прыватнае прадпрыемства “Денисса фэшн”
Прыватнае прадпрыемства “ИрэнаСтар”
Прыватнае прадпрыемства “Кобятко і С”
Прыватнае прадпрыемства “Мигаюст”
Прыватнае прадпрыемства “ОкВалто”
Прыватнае прадпрыемства “Перегут Т.І.”
Прыватнае прадпрыемства “Рэзюмэ”
Прыватнае прадпрыемства “Сифания – Экотехника”
Прыватнае прадпрыемства “СТМ-Трэйд”
Прыватнае прадпрыемства “Талекс трак”
Прыватнае прадпрыемства “Фруктовая даліна-Плюс”
Прыватнае прадпрыемства “ШульганТранс”
ПВГУП “Федком”
ПВУП “БелИндекоПлюс”
ПВУП “Самона-плюс”
ПГПУП “Цони”
ПУП “Агрома-Сэрвіс”
ПУП “ВСД”
ПУП “Эдибор”
ПУП па аказанні паслуг “Кіруючая кампанія” Бярэсце ”
ПУВП “Брэсцкая мэблевая фабрыка”